AD akumulatoriem piešķirta 5 gadu garantija!

AD akumulatoriem piešķirta 5 gadu garantija!
Automašīnu īpašnieki var pagarināt garantiju līdz 5 gadiem, iegādājoties AD akumulatoru! 

Kampaņas periods ir no 2019. gada 5. decembra līdz 2020. gada 29. februārim (ieskaitot). Kampaņa ir pagarināta līdz 2020. gada 31. decembrim (ieskaitot).


Kampaņa pieejama personām, kas iegādājas jaunu AD akumulatoru un uzstāda to izmantošanai vieglajā automašīnā. Automašīnu var izmantot tikai privātiem, personīgiem mērķiem un to nedrīkst izmantot jebkādām komerciālām darbībām.


Kampaņā ir viegli piedalīties:

  • pircējs (fiziska persona) kampaņas perioda laikā iegādājas un uzstāda AD akumulatoru savā privātajā vieglajā automašīnā nekomerciālai izmantošanai. Klients tieši tāpat kā iepriekš saņem standarta 3 gadu garantiju.
  • vietnē www.adakumulatori.lv pircējs ievada informāciju par jauno AD akumulatoru un savu automašīnu (kurā šis AD akumulators tiks izmantots), aizpildot vienkāršu aptauju.
  • Sistēma pārbaudīs, vai iegādātais AD akumulators ir piemērots norādītajai automašīnai, reģistrēs citu svarīgu informāciju un pa e-pastu nosūtīs pircējam garantijas pagarinājuma sertifikātu (PDF).


Informācija, kas jāzina:

  • Pagarināta garantija ir tāda pati kā standarta garantija. Noteikumi un nosacījumi būs tie paši, atšķirsies tikai beigu datums.
  • Pagarinātā garantija stāsies spēkā pēc standarta garantijas termiņa beigām.
  • Garantijas pagarinājuma sertifikātā (PDF) pieejama visa informācija par pagarināto garantiju: tās faktiskais termiņš, vieglā automašīna ar akumulatoru, kuru sedz šī garantija, noteikumi un nosacījumi, kā arī cita informācija.
  • Ja AD akumulators saplīst pirms pagarinātās garantijas beigām, klientam būs jānogādā akumulators tirdzniecības pārstāvim tāpat kā parastas garantijas gadījumā. Garantijas uzturēšanas procedūra ir tāda pati kā standarta garantijas gadījumā.

 

Informāciju skatīt šeit:

Internetā www.adakumulatori.lv

Tālrunis +371 676 06000

E-pasts palidziba@adbaltic.lv

Arī jūsu AD Baltic tirdzniecības pārstāvis vienmēr ir pieejams, lai sniegtu palīdzību.